çalışma alanlarımız

Biribirinden farklı sektörlerde kaliteli ve sistematik hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz.
Yüklenen görsel

ENERJİ

Enerji sektöründe özellikle enerji dağıtımı konusunda ihtiyaç duyulan teknolojilerde hem yazılımsal hem donanımsal ar-ge çalışmaları yürütmekteyiz.
Yüklenen görsel

savunma sanayi

Savunma sanayinde farklı alanlarda edindiğimiz tecrübelerimizi sistem mühendisliği yaklaşımı ile ihtiyaç duyulan kalite ve şartname standartlarına uygun olarak projelere destek vermekteyiz.
Yüklenen görsel

uzay ve havacılık

Uzay ve havacılık alanlarında yazılımsal ve yapısal tasarım çalışmaları yürtmekteyiz. Hem prototip üretimi yapabilmekte hem de gerekli testleri uygulayabilmekteyiz.
Yüklenen görsel

diğer sektörler

Diğer sektörlerde hem veri madenciliği ve istatiksel tahmin hizmetleri vermekteyiz hem de üç boyutlu yazıcı ile prototip üretimi çalışmalarında bulunmaktayız.

hakkımızda

İstatistiksel araştırma ve geliştirme, proje yönetimi ve mühendislik çalışmaları yürüten ASRAD, TÜBİTAK tarafından desteklenmeye uygun bulunan özgün yazılım projesi ile birlikte 2015 yılı başında çalışmalarına başlamıştır. Devamını Okuyun...

hizmetlerimiz

Farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan AR-GE çalışmalarımız ile hizmet vermekteyiz.

MÜHENDİSLİK TASARIM HİZMETLERİ

Enerji, Savunma Sanayi, Uzay ve Havacılık alanlarında ihtiyaçları hem müşterilerimiz hem de iş ortaklarımız ile detaylı olarak belirleyerek; parça, alt-sistem ve sistem tasarımı ve analiz hizmetleri vermekteyiz.

PROJE BAŞVURU, PROJE YÖNETİMİ VE SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ

Gerçekleştirdiğimiz birçok projede edindiğimiz proje yönetimi ve sistem mühendisliği yaklaşımlarını projelerin fizibilite ve başvuru aşamalarından kapanışına kadar sistematik bir şekilde uygulamaktayız.

3B YAZICI PROTOTİP ÜRETİM HİZMETLERİ

Mühendislik araştırma ve geliştirme çalışmalarında ihtiyaç duyulan 3 Boyutlu prototip üretimi konusunda tasarım ve modelleme ile birlikte detaylı üretim desteği vermekteyiz.

VERİ MADENCİLİĞİ VE İSTATİKSEL TAHMİN HİZMETLERİ

Veri madenciliği ve uygun modelleme yöntemleri ile birlikte geliştirilen istatiksel model ve tahminlerin yapılması çalışmalarını gerçekleştirirken doğruluğu ve hassasiyeti kanıtlanmış yazılımları kullanmaktayız.

Yazılımlar

türkiye'de distribitörü olduğumuz farklı alanlardaki yazılımları inceleyebilirsiniz.