3B Yazıcı Prototip Üretim Hizmetleri

ULTIMAKER 2 EXTENDED

Mühendislik çalışmalarında prototipi üretilmek istenen parçalar için 3-Boyutlu prototip üretim hizmeti vermekteyiz. 2015 yılının en iyi masaüstü yazıcısı seçilen ULTIMAKER 2 EXTENDED ile birlikte 23 x 23 x 30,5 cm boyutlarına kadar parçalar farklı malzemeler (PLA ve ABS) kullanılarak üretilebilmektedir.

Detaylı prototip üretim hizmeti

Farklı mühendislik alanlarında 3 boyutlu prototipi üretilmek istenilen parçaların tasarım mühendisliğinin gerektirdiği şekilde son ürün kalitesinde üretilmesini sağlamaktayız. Üç boyutlu yazıcılarda üretilebilecek şekilde tasarımların uygun hale getirilmesi, parçalara ayrılarak monte edilebilir hale getirilmesi, işlevselliklerinin korunması ve yüzey pürüzlülüğü ile birlikte renk isteklerinin sağlanmasına özen göstermekteyiz. Enerji, savunma sanayi, uzay ve havacılık ile birlikte makine, , inşaat, elektrik-elektronik gibi sektörlerde son ürün olarak kullanılabilecek ürünler oluşturulabilmekte ve daha büyük boyutlu tek parça ürünler gerektiği taktirde birlitke çalıştığımız iş ortaklarımız ile farklı çözümler sunabilmekteyiz.

üretim desteği

3 Boyutlu yazıcılar ile prototip üretiminin yeterli olmadığı yerlerde daha kaliteli ve son ürüne yönelik üretimleriniz için partnerlerimiz ile birlikte koordineli bir şekilde istenilen sistem ve ya alt sistemlerin istenilen kalitede üretilmesi ve kalite kontrollerinin yapılarak geliştirilmesi konularında sistem çözümleri sunmaktayız.

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail